Nelíbí se Vám stav ovzduší v Ostravě a okolí? Vyjádřete svou nespokojenost fotografií! Vyfoťte sebe nebo své blízké s rouškou přes obličej.

Jak soutěžit?

Pozor změna termínu! Fotky můžete posílat až do 31. 10. 2011.

Zašlete fotografii na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Fotografie pak nahrajeme na stránky www.trasy.net/rouskajakonazor/ . Fotografie můžete zasílat od 14. 7. 2011 do 31. 10. 2011.

Jak zvítězit?

Všichni návštěvnicí webových stránek soutěže mohou hlasovat pro vaši fotku. Autor fotografie, která dostane nejvyšší počet hlasů, získá víkendový pobyt pro 2 osoby v Karlově Studánce v místě s nejčistším ovzduším v Evropě. V případě remízy rozhodne o vítězích redakce.

Omlouváme se soutěžícím za změnu pravidel oproti verzi na letáčku. Důvodem změn je sladění pravidel soutěže s pravidly užívání sítě Facebook.

Důležité:

V soutěži budou akceptovány fotky slušné a v přiměřené kvalitě (fotky vulgární nebo fotky z mobilních telefonů v nízkém rozlišení budou smazány).
O výsledku soutěže vás budeme informovat na stránkách
www.cistenebe.cz a www.arnika.org/ovzdusi. Jeden soutěžící smí do soutěže zaslat maximálně 2 fotografie.

Přihlášením fotografií do soutěže dáváte právo společnosti Čisté nebe a fotografce renatě.support k jejich dalšímu použití pro marketingové a umělecké účely.


Soutěž vznikla ve spolupráci s autorkou konceptu renatou.support

Tato fotografka v minulém roce realizovala projekt „AKCE SMOG!!! „ v rámci Petice za čistější ovzduší pro Ostravu, během kterého ztvárnila desítky obyvatel s rouškou.

„Oslovila mne Petice za čistější ovzduší pro Ostravu, kterou pořádá o.s. Arnika, a tak jsem se jako dobrovolník zapojila do sbírání podpisů pod petici. Všechny lidi, kteří ji podepsali, spojuje jedna věc… svým podpisem vzkazují, že nejsou součástky, ale chtějí být součásti tohoto města a nehodlají se smířit.
Není to jen dlouhý seznam jmen, za podpisy stojí konkrétní lidé, konkrétní tváře, na což chci poukázat, a proto jsme začala tyto lidi fotit symbolicky s rouškou na tváři.
Touto cestou bych ráda oslovila všechny, kteří chtějí vyjádřit svůj názor na životní prostředí.
Vy sami můžete pro to něco udělat…“

renata.support

Tato soutěž vnikla ve spolupráci se sdružením Arnika.

Rouska jako nazor

Vyhledávání

Máte zájem o náš zpravodaj?

 

Podpořte nás

Go to top