Nastavení cookies

Meeting projektu “Tvorba populárně naučných videí na téma ochrana ovzduší”

V úterý 17.5. jsme se spolu s naším projektovým partnerem MAS Pobeskydí, z. s. zúčastnili meetingu ohledně projektu “Tvorba populárně naučných videí na téma ochrana ovzduší” v rámci výzvy „Reine“.

Meeting projektu “Tvorba populárně naučných videí na téma ochrana ovzduší”
18.05.2022

Během meetingu jsme představili první draftovou verzi scénářů videí. Diskutovali jsme nad obsahem videí, postavami, které v nich budou vystupovat, ale také nad celkovým sdělením. Shodli jsme se na důležitosti pozitivního sdělení a představení správných vzorců chování. Taktéž jsme zdůraznili potřebu atraktivnosti projektu pro mladé publikum.

V současné době probíhá vytváření dalších scénářů, tvorba webových stránek projektu a propagace. Místní akční skupina Pobeskydí, z. s. se bude připravovat na zajištění seminářů spojených s promítáním populárně naučných videí ve vybraných školách v oblasti správního území ORP Frýdek-Místek, ORP Havířov, ORP Třinec a ORP Frýdlant nad Ostravicí.

Následovat bude příprava výběrového řízení, ve kterém vybereme animační studio. O dalším postupu projektu vás budeme informovat.

Tento projekt byl podpořen grantem z Norských fondů.

Supported by grant from the people of Norway.