Nastavení cookies

Future City Game - Hra o čisté nebe

Chceš žít ve městě, kde se v zimě bude dát dýchat, a smog budeš znát jenom z vyprávění?

Future City Game - Hra o čisté nebe
10. října 2012

Napadá Tě, jak motivovat širokou veřejnost, aby jí problém špinavého vzduchu nebyl lhostejný? Zahraj si s námi Hru o čisté nebe!

Kdy?: 2. – 3. listopadu 2012

Kde?: Cooltour Ostrava (Výstaviště Černá louka, pavilon C1)

Pro koho?: Studenty vysokých škol z Moravskoslezského kraje (ale pokud jsi v posledním ročníku střední školy, můžeš se přihlásit taky)

O co jde?: V týmu se pokusíš díky metodě Future City Game vymyslet a zrealizovat projekt, který zapojí do řešení problematiky znečištěného ovzduší veřejnost z Moravskoslezského kraje.

Co za to?: Finanční odměna a odborné vedení pro vítězné týmy, certifikát o účasti a skvělá reference pro Tvůj životopis. Získáš nové zkušenosti s přípravou a realizací projektu, potkáš nové lidi a Tvé nápady zhodnotí odborníci z byznysu a neziskové sféry.

Co to stojí?: Trochu Tvého času :) Účast na workshopu je zdarma.

Přihlášku na workshop zasílej e-mailem na: info@cistenebe.cz. V přihlášce uveď své jméno, kontakt (e-mail a tel.), obor, který studuješ a napiš nám jaká je tvá motivace; proč se chceš akce zúčastnit. Uzávěrka přihlášek je 28. 10. 2012 (pozn: vzhledem k omezené kapacitě workshopu doporučujeme zaslat přihlášku co nejdříve).

Organizátor: Čisté nebe o.p.s.
Projekt Hra o čisté nebe se uskuteční díky finanční podpoře Nadačního Fondu Hyundai a Nadace Open Society Fund Praha.

Nadační Fond HyundaiNadace Open Society Fund Praha